Rýchla rezervácia
Príchod
Počet nocí
Počet osôb

Ubytovanie v súkromí „U Martuly“ sa nachádza v obci Štiavnička, ktorá leží v srdci dolného Liptova a susedí s mestom Ružomberok. V blízkosti sa nachádzajú lyžiarske strediská Skipark Malino Brdo a Jasná a akvaparky Gino Paradise Bešeňová, Tatralandia a Kúpele Lúčky.

Privát „U Martuly“ je samostatnou súčasťou usadlosti rodinného domu, kde nájdete príjemné ubytovanie rodinného typu s možnosťou relaxu a zábavy priamo v ubytovacom zariadení.

„U Martuly“ nájdete 2 kompletne zariadené izby s celkovou kapacitou 6 lôžok s príslušenstvom a sociálnym zariadením. Vstup do zariadenia je bezbariérový. K dispozícii je aj bezpečné parkovanie v blízkosti privátu, gril, posedenie pod veľkým altánkom a kavičkou.

Ubytovanie „U Martuly“ je určené pre rodiny s deťmi, ale aj pre pracovníkov na stavbách, či v závode. Vo svojich návštevníkoch chceme vyvolať príjemný pocitkom, masáže na objednávku, domova. Našim cieľom je vytvoriť našim hosťom príjemný pobyt a zabezpečiť spokojnosť so službami, ktoré sa snažíme ponúkať na čo najvyššej úrovni. Ku Vášmu príjemnému pobytu prispeje aj pohostinnosť, srdečnosť a láskavý prístup prevádzkovateľky - pani Martuly, ktorá je pripravená splniť Vaše priania tak, aby ste zažili tú najkrajšiu dovolenku, či pobyt.

Ubytovanie Štiavnička vyniká fantastickou polohou v centre dolného Liptova, vďaka čomu pri nej nie je núdza o pestré atrakcie. Tie charakterizujú aj ubytovanie Ružomberok v prostredí lyžiarskeho strediska Skipark Malinô Brdo. Liptov ubytovanie je skrátka lákavou voľbou pre vašu najbližšiu dovolenku, pri ktorej plánovaní vám pomôže webová stránka ubytovanienaslovensku EU.

Ubytovanie u Martuly nájdete aj v katalógu ubytovanie Liptov a ubytovanie Veľká Fatra. Naše ubytovanie Vám odporúča navštíviť aj partnerský portál Mega ubytovanie na Slovensku, Booking.com .Tešíme sa na Vašu návštevu a na stretnutie s Vami.

Ubytovanie "U Martuly" môžem len odporúčať – prežil som tu čarovné a nezabudnuteľné chvíle so svojou rodinou.
Vďaka pohostinnosti p. Martuly sme sa tu cítili ako doma. Prídeme zas!

Juraj, spokojný hosť